Бастующие в Находке одесские моряки получили зарплаты, но продолжают акцию протеста
Бастующие в российском дальневосточном городе Находка украинцы из команды грузового теплохода «Sea Star» – жители Одессы и Донецка – получили зарплаты за прошлый год, но акцию протеста не прекращают.
Об этом сообщил председатель региональной организации Российского профсоюза моряков Николай Суханов. По его словам, украинцы добиваются денег за нынешний месяц и отправки на родину за счет судовладельца – одесской компании «MGK-Transforward».
В городской суд Находки поданы иски членов экипажа. Интернет-издание «Газета.ру» цитирует профсоюзного лидера: «На теплоходе была изъята вся судовая документация. Эти меры подействовали на судовладельца». Н. Суханов добавил, что фирма уже предоставила участникам забастовки и суду гарантийные письма о том, что все требования будут выполнены «в ближайшее время».
Напомним, что акцию протеста начали 6 моряков из 13-ти. Затем к бастующим присоединился еще один член команды. Они заявили, что «будут стоять до победного конца».
Портонадзор в Находке запретил выход «Sea Star» в море. Российские специалисты официально подтвердили заявления экипажа о неудовлетворительном техническом состоянии теплохода. Сварочные швы на корпусе в некоторых местах имеют дефекты.
Министерство транспорта и связи Украины ранее информировало о том, что шестеро членов команды – россияне. По словам же украинского генерального консула во Владивостоке Александра Данильченко, это тоже украинцы. Однако они на «Морской звезде» недавно, долги не накопились. Дипломат назвал действия бастующих оправданными.
«Sea Star» работает под флагом Коморских островов. Экипаж набирала одесская крюинговая компания. Дедвейт судна (общий вес принимаемых грузов) – 5 тыс.168 т. На борту находится 5 тыс. т угля. Забастовка парализовала работу угольного причала порта в Находке.
В Одесі поліцейські встановлюють обставини інциденту з російським триколором, що стався ввечері 7 жовтня в центрі Одеси, на Європейській (колишня Катерининська) площі.
Сьогодні російські терористи поцілили ракетою в цивільне судно, завантажене пшеницею для Єгипту. Це сталося одразу після того, як воно вийшло з українських територіальних вод у Чорному морі.
В Одесі за підозрою в хабарництві затримали керівницю одного з підрозділів Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету (АМКУ).
Служба безпеки України затримала ще двох учасників агентурної мережі ФСБ, яка діяла в Одеській та Дніпропетровській областях. Зловмисники коригували ракетно-дронові удари ворога по військовій інфраструктурі Сил оборони.
Служба безпеки України зібрала докази державної зради дружини екснардепа від забороненої Партії регіонів Ігоря Маркова Інеси. Про це повідомили сьогодні в СБУ.
На Одещині затримано посадовця Фонтанської сільради, який «допомагав» військовозобов`язаним уникнути мобілізації. Його підозрюють в хабарництві, повідомили сьогодні в управлінні СБУ в Одеській області.
У порядку спеціального судового розгляду уродженця Одещини визнано винним у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це повідомили сьогодні в Одеській обласній прокуратурі.
Поліцейські повідомили про підозру у вбивстві двох людей 16-річному підлітку з Подільського району (Одеська область). Жертвами стали його мати і молодша сестра.
Групу посадовців Одеської міської ради підозрюють в отриманні хабарів за розміщення реклами без дозволів. Йдеться про отримання до півмільйона гривень на місяць.
На Одещині правоохоронці затримали заступника міського голови – начальника управління житлово-комунального господарства однієї з міськрад. Йому повідомлено про підозру в корупції.
Сьогодні вранці в Чорному морі стався підрив на ворожій морській міні цивільного судна. Балкер під прапором Панами прямував під завантаження зерном до одного з дунайських портів.
В Одесі судитимуть власника пам`ятки архітектури та містобудування, відомої як особняк Гавсевича, а також керівника підприємства-підрядника. Їх звинувачують в руйнуванні будівлі.
На Одещині судитимуть начальницю управління Чорноморської міськради. В обвинувальному акті, переданому до суду, йдеться про одержання неправомірної вигоди ‒ «відкати» з підрядників за оплату виконаних робіт.