Одесса новости
11.10.2017

«Відродження» розпочинає всеукраїнську акцію на підтримку родин із дітьми

Депутатська група «Партія «Відродження» розпочинає всеукраїнську акцію в регіонах. Її мета – розповісти українцям про переваги законопроекту № 6063-д щодо посилення соціального захисту родин із дітьми.

Також мета акції долучити громадян до підписання петиції на сайті Адміністрації Президента. Петиція на підтримку законопроекту про посилення соцзахисту родин із дітьми зареєстрована на сайті АП наприкінці серпня, і менше ніж за місяць зібрала понад 5 000 підписів громадян. У ній Главу держави просять визначити законопроект № 6063-д як невідкладний та забезпечити його якнайшвидший розгляд парламентом.

У рамках всеукраїнської акції перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко здійснює низку робочих візитів до регіонів. Першим містом, що відвідав політик, став Дніпро. Як зазначив Пилипенко, таким чином представники партії «Відродження» хочуть особисто донести до громадян важливість законопроекту № 6063-д, а також про те, чим він допоможе родинам із дітьми.

«Вже більше, ніж півроку «Відродження» веде боротьбу за прийняття в парламенті даної законодавчої ініціативи, яка підтримана представниками всіх депутатських фракцій та груп. Одне з найбільш суттєвих нововведень законопроекту № 6063-д – він має істотно збільшити розмір виплат при народженні дитини. Розмір допомоги на першу дитину становитиме 72 726 грн, на другу – 79 856 грн, на третю та кожну наступну дитину – 86 986 грн. А також збільшити розмір допомоги матерям-одиначкам, повернути безкоштовне харчування у школи та дитячі садочки, безкоштовний проїзд для учнів та студентів у транспорті, відновити інші види соціальної допомоги, які були скасовані у 2014 році в рамках економії бюджету. Цей законопроект – справжня реформа соціальної підтримки родин із дітьми. І для громадян він принесе тільки позитивні зміни», – пояснив Володимир Пилипенко.

Він додав, що впродовж останніх трьох років уряд намагався заощадити та скоротити фінансування соцвиплат для різних категорій громадян. Однак, сімей із дітьми економія торкнулася найбільше. Соціальні виплати для них були заморожені ще у 2014 році, і за останні 3 роки вони взагалі не переглядалися в бік поліпшення. За цей час виплати знецінились, тому прийняття законопроекту № 6063-д є вкрай важливим.

Без перебільшення, якщо держава не змінить своє ставлення до родин із дітьми та політики підвищення народжуваності в державі, на Україну насувається реальна катастрофа. Вже у найближчому майбутньому наша країна може поступово перетворитися на безлюдний степ. І це не жахіття на ніч, а сьогоднішні реалії. Такий страшний прогноз нещодавно озвучив директор відділу стратегії Варшавського інституту підприємців Анджей Талага у своїй статті для відомого польського видання Rzeczpospolita. Як зазначив вчений, причин демографічної кризи в нашій державі сьогодні кілька – це і економічна криза, і війна на Донбасі. Започаткування безвізу для українців також сприятиме посиленню міграції населення за кордон у пошуках кращої долі. Та одна з головних проблем – швидке старіння населення та зменшення народжуваності.

«Ситуація в Україні виглядає фатально. ООН розмістив її разом із Польщею в групу країн, яким найбільше загрожує депопуляція. В обох країнах схожий дуже низький рівень народжуваності. Проте між нашими країнами існує також багато відмінностей не на користь України. І наслідки депопуляції у країнах будуть абсолютно різними», – йдеться в статті.

Тому підвищити виплати при народженні дитини, посилити іншу соціальну допомогу для родин із дітьми сьогодні є проблемою №1 на державному рівні, – зазначають у партії «Відродження».

Однак незважаючи на це, керівництво Верховної Ради та спікер Андрій Парубій за півроку так і не включили законопроект на розгляд парламенту.

«У парламенті ми використовували всі можливі методи боротьби. Однак керівництво Верховної Ради просто ігнорувало наші звернення та вимоги. Тому ми звернулися до Президента України з вимогою визначити законопроект № 6063-д як невідкладний і розглянути його восени в парламенті. Такі повноваження у голови держави є. Проте, щоб це було можливо ми маємо об’єднатися та дійсно показати владі, що наше майбутнє у наших руках. За такий короткий проміжок часу нам вдалося зібрати більше ніж 5000 тисяч електронних підписів громадян на сайті Адміністрації Президента. Номер нашої петиції – № 39494. За цим номером її можна швидко знайти на сайті Петицій АП та підписати. І я закликаю українців не бути байдужими та долучатись до підписання петиції. Сьогодні мова йде не просто про збільшення виплат для родин із дітьми, а про наше з вами майбутнє. Разом ми зможемо досягти цієї мети та бути почутими!», – закликав керівник одеської обласної організації Партії «Відродження» Василь Гуляєв.

Як зауважив перший заступник голови Партії «Відродження» Володимир Пилипенко, у найближчі два місяці необхідно зібрати ще 20 тисяч електронних підписів на підтримку петиції. В такому разі Президент України, відповідно до закону, буде зобов`язаний відреагувати на це звернення. Тому партія «Відродження» продовжить інформувати українців про законопроект № 6063-Д, а також про петицію на його підтримку на сайті Адміністрації Президента. Для того, щоби разом із українцями домогтися збільшення соціальних виплат для родин із дітьми в нашій державі.

Прес-служба партії «Відродження».

Вiкна-Одеса
Одесса новости
04.12.2017

В Одессе передано в суд дело россиянина из руководства «ЛНР» и «ДНР»

В Одессе направлен в суд обвинительный акт в отношении гражданина России, подозреваемого в участии в террористических организациях. Об этом сообщила пресс-служба прокуратуры области.

Одесса новости
30.11.2017

Одесские власти определились с судьбой дома Русова

Исполком Одесского городского совета определил, как далее должен использоваться могострадальный памятник архитектуры и градостроительства в центре города – дом Русова на улице Садовой.

Одесса новости
30.11.2017

Трагедия в одесской «Виктории»: директор комплекса вновь под стражей

Прокуратура добилась возвращения под стражу Петроса Саркисяна, директора одесского муниципального спортивно-оздоровительного комплекса «Виктория», где при пожаре погибли трое детей.

Одесса новости
25.11.2017

Подолати земельне рейдерство: «Партія «Відродження» ініціювала окремий закон для захисту аграріїв

Нещодавно вся країна спостерігала, як майже сотня молодиків спортивної статури вночі намагалися захопити агрофірму «Оржицька», що розташована в селі Тарасенковому на Полтавщині...

Одесса новости
23.11.2017

Миллион – на ветер

Для нынешней городской власти, которая не знает счета своим миллионам, выбросить миллион из бюджета  - сущая мелочь. Это делают с легкостью, чтобы пустить пыль в глаза иностранным партнерам. Согласия горожан, конечно же, никто не спросил.

Одесса новости
23.11.2017

Развод «по-трухановски»

Появление информации о том, что городской голова Одессы Геннадий Труханов все-таки имеет российское гражданство (о чем свидетельствует документ, обнаруженный журналистами в базе данных фискальной службы Российской Федерации), совпало с визитом к самому Геннадию Труханову представителей Люстрационного комитета.

Одесса новости
21.11.2017

В Одесской области расследуют убийство собаки

Полиция Одесского региона сообщила о расследовании убийства собаки, совершенного в Лиманском районе Одесской области. Таксу избили и выбросили с седьмого этажа.

Одесса новости
21.11.2017

Новый закон ЖКХ: Что изменится для потребителей и так ли страшна пеня за коммуналку

Мусор, который вывозится ежедневно, утепленные подъезды, горячие батареи в квартирах вместо вечного ремонта труб в начале отопительного сезона. Именно такими станут коммунальные услуги для населения после принятия парламентом нового закона «О жилищно-коммунальных услугах», – обещают в Верховной раде.

Одесса новости
01.11.2017

Одесситку Амину Окуеву похоронили в Днепре – по мусульманскому обряду

Амину Окуеву сегодня похоронили в Днепре. Согласно завещанию, она покоится рядом с командиром батальона им. Джохара Дудаева Исой Мунаевым, погибшим в боях за Дебальцево 1 февраля 2015 года.

Одесса новости
31.10.2017

Убийство одесситки Амины Окуевой: в полиции озвучили основные версии

Советник министра внутренних дел Украины Зорян Шкиряк озвучил базовые версии убийства известной участницы Антитеррористической операции Амины Окуевой.

Одесса новости
31.10.2017

Час модернізації: як мешканці гуртожитку в Одесі забезпечили собі теплу зиму

Зима – холодна, рахунки за комунальні послуги – лякають, а утеплити багатоквартирний будинок за власний рахунок – практично нереально...

Одесса новости
30.10.2017

В Одесской области расследуют нарушения на выборах

В Одесском регионе состоялись выборы на 116 избирательных участках в десяти районах. Речь идет о первых выборах в местные органы власти в 11 объединенных громадах.

Одесса новости
26.10.2017

«Відродження»: медреформа правительства лишит миллионы украинцев медицинской помощи

То, что большинству украинцев казалось страшным сном, случилось. 19 октября парламент принял скандальную медицинскую реформу правительства. Таким образом, в нарушение Конституции Верховная Рада Украины сделала украинскую медицину платной.

Одесса новости
26.10.2017

Поле под Одессой стало свалкой для полиэтиленовых пакетов

Поле у окраины Одессы засыпано полиэтиленовыми пакетами. Соответствующее видео опубликовала на своей странице в социальной сети «Фейсбук» Ольга Канская.

Одесса новости
25.10.2017

Обманутые пайщики «Набережного квартала» провели автопробег Одесса – Черноморск

Инициативная группа обманутых пайщиков жилого комплекса «Набережный квартал – Жаботинского» провела предупредительный автопробег из Одессы в Черноморск.

Одесса новости

14.12.2017
Михаил Саакашвили готов стать мэром Одессы после того, как побудет премьер-министром (Рупор Одессы)

14.12.2017
Организатора сорванного концерта Enigma привлекают к ответственности за мошенничество (Думская.net)

14.12.2017
Назначены еще три "праздничных" поезда из Одессы (Вiкна-Одеса)

14.12.2017
В мэрии появился департамент-клон (Думская.net)

14.12.2017
Картофель фри в Одессе с необычной приправой (Взгляд из Одессы)

14.12.2017
Одесская область: новая объединенная громада на берегах древнего лимана (Рупор Одессы)

14.12.2017
Под Пушкинским платаном создали инсталляцию в память об уничтоженных на Фонтане деревьях (фото) (Думская.net)

14.12.2017
Одесский горсовет отказался включать недавно избранного депутата от «Самопомощи» в состав комиссии (Думская.net)

14.12.2017
Израильтянин вез в Одессу картофель фри с кокаином (фото) (Думская.net)

14.12.2017
Одесчина: трагедия на пожаре в селе Алексеевка (Рупор Одессы)

14.12.2017
Возле мэрии митингует оппозиция: пока все спокойно (фото) (Думская.net)

14.12.2017
Ультраправые испачкали краской Александровскую колонну в парке Шевченко (фото) (Думская.net)

14.12.2017
В Одессе снова выступили против строительства в Горсаду (Вiкна-Одеса)

14.12.2017
Одесса: сессия горсовета начала работу (Рупор Одессы)

14.12.2017
В Одесской области на пожаре погибла женщина (Думская.net)

14.12.2017
Пропавший 15-летний одессит нашелся (Вiкна-Одеса)

14.12.2017
Экочистка Vesch открыла новый пункт приема в центре Одессы: действует скидка 50% (на правах рекламы) (Думская.net)

14.12.2017
ГАСИ в Одесской области выдала застройщикам более 7 тысяч разрешительных документов в этом году (Думская.net)

14.12.2017
«Куля в лоб?» Подставляйте свою башку! (Отражения)

14.12.2017
На месте пожара в Одесской области найден труп (Вiкна-Одеса)

14.12.2017
К сведению одесситов: продажа билетов на дополнительные поезда открыта (Рупор Одессы)

14.12.2017
«Пас назад». Архивные материалы (Кредо-1963)

14.12.2017
Почему Enigma так и не выступит в Одессе? (Взгляд из Одессы)

14.12.2017
Из порта "Южный" в Китай отправили рекордный груз руды (фото) (Думская.net)

14.12.2017
Саакашвили хочет стать мэром Одессы, но сначала пойдет в премьеры (Думская.net)

14.12.2017
Бокс. Ломаченко напомнил Ригондо его обещания перед боем (Одесса-Спорт)

14.12.2017
В Одесской области обстреляли рейсовый автобус (Вiкна-Одеса)

14.12.2017
Защита Горсада и "наркотическое" подозрение: одесского активиста посадили под домашний арест (Вiкна-Одеса)

14.12.2017
В Одесском аэропорту прокомментировали информацию о закрытии предприятия (Вiкна-Одеса)

14.12.2017
Родственники украинских моряков просят о помощи: на грани смерти (Взгляд из Одессы)

14.12.2017
Одесса праздничная: на Дерибасовской наконец-то включили оленей и монтируют гигантских снеговиков (фоторепортаж) (Думская.net)

14.12.2017
Скандал в Филармонии: Enigma отменила концерт, обвинив в этом организаторов (Думская.net)

13.12.2017
Маленькие одесситы отправят политзаключенным оккупированного полуострова новогодние открытки и рисунки на тему "Крым - это Украина" (политика) (Думская.net)

13.12.2017
Единоборства. Одесский супертяж вышел в финал международного турнира в Китае (Одесса-Спорт)

13.12.2017
Авторы социального проекта просят поддержки одесситов (Круг-Информ)

13.12.2017
Суд по разгону майдана на Думской (Круг-Информ)

13.12.2017
Частный дом разрушается из-за строительства на соседнем участке (Круг-Информ)

13.12.2017
Лицо Города: одесские башенки - старые, новые, отреставрированные и рассыпающиеся на глазах (фото) (Думская.net)

13.12.2017
Ещё один дом-стена может исчезнуть (Круг-Информ)

13.12.2017
«Золотая» Тираспольская (Круг-Информ)

13.12.2017
Сессия горсовета: депутаты не смогут отменить своего решения! (Круг-Информ)

13.12.2017
Суд отправил Стерненко под круглосуточный домашний арест (Думская.net)

13.12.2017
Как отметила юбилей сына одесситка Нонна Гришаева (Взгляд из Одессы)

13.12.2017
Одесских студентов хотят увлечь украинской Венецией (Рупор Одессы)

13.12.2017
В домах на Шкодовой горе появилось тепло (Думская.net)

13.12.2017
Одесситка Валерия Лукьянова — больше не Барби (фото) (Взгляд из Одессы)

13.12.2017
Досить тулитися в «хрущовках» (Отражения)

13.12.2017
Елку на Дерибасовской собрали из 400 молодых сосен (фото) (Думская.net)

13.12.2017
Минюст передал одесским заключенных 9 тысяч конфискованных шапок (фото) (Думская.net)

13.12.2017
Одесская область: в Раздельной благоустраивают православный храм (Взгляд из Одессы)

13.12.2017
Одесса, голос города: 7 грн. за проезд в маршрутке - это издевательство над людьми (Рупор Одессы)

13.12.2017
На "Седьмом километре" поселилась ушастая сова (Думская.net)

13.12.2017
Одесский биткойнер стал миллиардером и рассказал, когда купит Припортовый завод (Думская.net)

13.12.2017
Тренировка с регбистами сборной Англии (Кредо-1963)

13.12.2017
Одесситам рассказали о схемах мошенников: вся правда (Взгляд из Одессы)

13.12.2017
Депутатський запит (Отражения)

13.12.2017
Одесса: руководство Укртелекома вспомнило о гражданской сознательности (Рупор Одессы)

13.12.2017
Под Одессой на известном рынке появился необычный посетитель (Рупор Одессы)

13.12.2017
В Одессе замечен велосипедный вор (фото) (Взгляд из Одессы)

13.12.2017
Одесса – время обеденное: теплотрасса на Канатной и падающие ветки на Пироговской (Рупор Одессы)

Дальше новости