С одесскими моряками-узниками до сих пор не рассчитались
Моряки судна "Фаина" утверждают, что компания-работодатель до сих пор не рассчиталась с ними за злополучный рейс, когда они попали в плен к сомалийским пиратам в конце 2008 года.
Моряки начали жаловаться на судовладельца ещё в феврале 2009 года. Претензии у членов экипажа разные.
Матрос Алексей Кочерга утверждает, что ему не выплатили 40% зарплаты. Юрий Лисютин говорит, что не получил компенсации за потерянные вещи, и ему не выплачены деньги по контракту.
После возвращения домой практически весь экипаж предоставил расписки в офис крюинговой компании "Томекс", в которых написали, что к судовладельцу не имеют никаких финансовых претензий. За это компания пообещала выплатить им причитающиеся деньги, их-то моряки до сих пор не увидели.
За разъяснениями они обратились к работодателю, однако там указали на дверь. В офисе компании, принимавшей моряков на работу, ситуацию комментировать отказались, сказав только, что представитель судовладельца Виктор Муренко в командировке, а когда вернется, неизвестно. Матросы тем временем уже написали заявление в прокуратуру и обратились за помощью к президенту Украины.
Напомним, сухогруз "Фаина" с грузом военной техники и боеприпасов на борту был захвачен сомалийскими пиратами 25 сентября 2008 года. На борту находились 17 украинских моряков, латыш и 3 россиянина, один из которых - 48-летний капитан Владимир Колобков - умер от сердечного приступа. 5 февраля пираты, получив рекордные $3,2 миллиона выкупа, покинули судно.
В Одесі поліцейські встановлюють обставини інциденту з російським триколором, що стався ввечері 7 жовтня в центрі Одеси, на Європейській (колишня Катерининська) площі.
Сьогодні російські терористи поцілили ракетою в цивільне судно, завантажене пшеницею для Єгипту. Це сталося одразу після того, як воно вийшло з українських територіальних вод у Чорному морі.
В Одесі за підозрою в хабарництві затримали керівницю одного з підрозділів Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету (АМКУ).
Служба безпеки України затримала ще двох учасників агентурної мережі ФСБ, яка діяла в Одеській та Дніпропетровській областях. Зловмисники коригували ракетно-дронові удари ворога по військовій інфраструктурі Сил оборони.
Служба безпеки України зібрала докази державної зради дружини екснардепа від забороненої Партії регіонів Ігоря Маркова Інеси. Про це повідомили сьогодні в СБУ.
На Одещині затримано посадовця Фонтанської сільради, який «допомагав» військовозобов`язаним уникнути мобілізації. Його підозрюють в хабарництві, повідомили сьогодні в управлінні СБУ в Одеській області.
У порядку спеціального судового розгляду уродженця Одещини визнано винним у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це повідомили сьогодні в Одеській обласній прокуратурі.
Поліцейські повідомили про підозру у вбивстві двох людей 16-річному підлітку з Подільського району (Одеська область). Жертвами стали його мати і молодша сестра.
Групу посадовців Одеської міської ради підозрюють в отриманні хабарів за розміщення реклами без дозволів. Йдеться про отримання до півмільйона гривень на місяць.
На Одещині правоохоронці затримали заступника міського голови – начальника управління житлово-комунального господарства однієї з міськрад. Йому повідомлено про підозру в корупції.
Сьогодні вранці в Чорному морі стався підрив на ворожій морській міні цивільного судна. Балкер під прапором Панами прямував під завантаження зерном до одного з дунайських портів.
В Одесі судитимуть власника пам`ятки архітектури та містобудування, відомої як особняк Гавсевича, а також керівника підприємства-підрядника. Їх звинувачують в руйнуванні будівлі.
На Одещині судитимуть начальницю управління Чорноморської міськради. В обвинувальному акті, переданому до суду, йдеться про одержання неправомірної вигоди ‒ «відкати» з підрядників за оплату виконаних робіт.