Киевский районный суд избрал меру пресечения для бывшего депутата Одесского городского совета – содержание под стражей. Правда, решение принято в отсутствие фигуранта.
Как поясняют в областной прокуратуре, заочный арест дает возможность начать процедуру экстрадиции.
Речь идет о собственнике «Инкор групп» Руслане Тарпане, подозреваемом в завладении бюджетными средствами при строительстве глубоководного выпуска сточных вод от станции биологической очистки «Северная».
По данным следствия, завышение объемов, стоимости материалов и работ привели к присвоению более чем 244 млн. грн. из бюджета.
В декабре 2010 года Кабинет Министров утвердил проект первой очереди глубоководного выпуска. На реализацию двух начальных этапов ушло порядка 118 млн. грн.
В марте 2014-го прокуратура заявила об открытии уголовного производства по факту хищения более чем 118 млн. грн., выделенных в 2010 – 2012 годах из государственного бюджета на устройство очистных сооружений. Подчеркивалось, что «на важное для города строительство уже потрачено 309 млн. грн., но оно до сих пор не завершено, а новая очистная система не функционирует и не обеспечивает потребности одесситов».
В декабре 2014-го Хозяйственный суд Киева постановил взыскать с Одесской областной госадминистрации 108 млн. 920 тыс. грн. в пользу подрядчика – ООО «Ремерцентр» (входит в число компаний Р. Тарпана). В феврале 2015 года власти региона отказались выплатить этой фирме около 200 млн. грн., обвинив в завышении стоимости работ.
В 2016-м мэр Геннадий Труханов назвал проект «граничащим с аферой»: «В море утопили трубу длиной 4,5 км. Неизвестно, находится ли она там еще. Три года ничего не происходит: труба лежит, на суше ни к чему не подключена».
В Одесі поліцейські встановлюють обставини інциденту з російським триколором, що стався ввечері 7 жовтня в центрі Одеси, на Європейській (колишня Катерининська) площі.
Сьогодні російські терористи поцілили ракетою в цивільне судно, завантажене пшеницею для Єгипту. Це сталося одразу після того, як воно вийшло з українських територіальних вод у Чорному морі.
В Одесі за підозрою в хабарництві затримали керівницю одного з підрозділів Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету (АМКУ).
Служба безпеки України затримала ще двох учасників агентурної мережі ФСБ, яка діяла в Одеській та Дніпропетровській областях. Зловмисники коригували ракетно-дронові удари ворога по військовій інфраструктурі Сил оборони.
Служба безпеки України зібрала докази державної зради дружини екснардепа від забороненої Партії регіонів Ігоря Маркова Інеси. Про це повідомили сьогодні в СБУ.
На Одещині затримано посадовця Фонтанської сільради, який «допомагав» військовозобов`язаним уникнути мобілізації. Його підозрюють в хабарництві, повідомили сьогодні в управлінні СБУ в Одеській області.
У порядку спеціального судового розгляду уродженця Одещини визнано винним у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це повідомили сьогодні в Одеській обласній прокуратурі.
Поліцейські повідомили про підозру у вбивстві двох людей 16-річному підлітку з Подільського району (Одеська область). Жертвами стали його мати і молодша сестра.
Групу посадовців Одеської міської ради підозрюють в отриманні хабарів за розміщення реклами без дозволів. Йдеться про отримання до півмільйона гривень на місяць.
На Одещині правоохоронці затримали заступника міського голови – начальника управління житлово-комунального господарства однієї з міськрад. Йому повідомлено про підозру в корупції.
Сьогодні вранці в Чорному морі стався підрив на ворожій морській міні цивільного судна. Балкер під прапором Панами прямував під завантаження зерном до одного з дунайських портів.
В Одесі судитимуть власника пам`ятки архітектури та містобудування, відомої як особняк Гавсевича, а також керівника підприємства-підрядника. Їх звинувачують в руйнуванні будівлі.
На Одещині судитимуть начальницю управління Чорноморської міськради. В обвинувальному акті, переданому до суду, йдеться про одержання неправомірної вигоди ‒ «відкати» з підрядників за оплату виконаних робіт.