Одеського провайдера викрили в наданні абонентам доступу до російського контенту
Кіберполіція викрила одеського провайдера у наданні доступу абонентам до російського контенту. Про це повідомили в обласному управлінні поліції.
Протиправну діяльність викрили співробітники Департаменту кіберполіції спільно з Головним слідчим управлінням Нацполіції, працівниками обласного управління Служби безпеки України та Офісом Генерального прокурора.
Попри заборону РНБО, компанія не здійснювала блокування контенту країни-агресора. Натомість співробітники підприємства налаштовували своє обладнання таким чином, щоб користувачі мали змогу безперешкодно отримувати доступ до телебачення, інтернет-ресурсів РФ і тимчасово окупованих територій України.
Послуга з підключення коштувала 3000 гривень і надалі користувачі сплачували 250 гривень щомісячної абонплати.
Компанія також з 2016 року по теперішній час брала участь у публічних закупівлях з надання послуг для державних установ та військових частин Одещини.
В офісі підприємства та за місцями розташування обладнання правоохоронці провели обшуки. Вилучено телекомунікаційні прилади та проведено фіксування трафіку.
Також під час проведення обшуку правоохоронці виявили пристрій, який забезпечував бездротовий обмін даними з «Придністровською республікою», його розмістили за 4 км від державного кордону на даху однієї з будівель.
До проведення слідчих дій залучалися спеціалісти Українського Державного центру радіочастот та спеціалісти з Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 27, ч. 2 ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) ч. 6 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. За скоєне фігурантам може загрожувати до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років. Слідчі дії тривають.
Кіберполіція закликає громадян повідомляти про факти надання провайдерами доступу до ворожого контенту. Залишити звернення можна за телефоном: 0800 50 51 70.
В Одесі поліцейські встановлюють обставини інциденту з російським триколором, що стався ввечері 7 жовтня в центрі Одеси, на Європейській (колишня Катерининська) площі.
Сьогодні російські терористи поцілили ракетою в цивільне судно, завантажене пшеницею для Єгипту. Це сталося одразу після того, як воно вийшло з українських територіальних вод у Чорному морі.
В Одесі за підозрою в хабарництві затримали керівницю одного з підрозділів Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету (АМКУ).
Служба безпеки України затримала ще двох учасників агентурної мережі ФСБ, яка діяла в Одеській та Дніпропетровській областях. Зловмисники коригували ракетно-дронові удари ворога по військовій інфраструктурі Сил оборони.
Служба безпеки України зібрала докази державної зради дружини екснардепа від забороненої Партії регіонів Ігоря Маркова Інеси. Про це повідомили сьогодні в СБУ.
На Одещині затримано посадовця Фонтанської сільради, який «допомагав» військовозобов`язаним уникнути мобілізації. Його підозрюють в хабарництві, повідомили сьогодні в управлінні СБУ в Одеській області.
У порядку спеціального судового розгляду уродженця Одещини визнано винним у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це повідомили сьогодні в Одеській обласній прокуратурі.
Поліцейські повідомили про підозру у вбивстві двох людей 16-річному підлітку з Подільського району (Одеська область). Жертвами стали його мати і молодша сестра.
Групу посадовців Одеської міської ради підозрюють в отриманні хабарів за розміщення реклами без дозволів. Йдеться про отримання до півмільйона гривень на місяць.
На Одещині правоохоронці затримали заступника міського голови – начальника управління житлово-комунального господарства однієї з міськрад. Йому повідомлено про підозру в корупції.
Сьогодні вранці в Чорному морі стався підрив на ворожій морській міні цивільного судна. Балкер під прапором Панами прямував під завантаження зерном до одного з дунайських портів.
В Одесі судитимуть власника пам`ятки архітектури та містобудування, відомої як особняк Гавсевича, а також керівника підприємства-підрядника. Їх звинувачують в руйнуванні будівлі.
На Одещині судитимуть начальницю управління Чорноморської міськради. В обвинувальному акті, переданому до суду, йдеться про одержання неправомірної вигоди ‒ «відкати» з підрядників за оплату виконаних робіт.