Служба безпеки України затримала ще одного підозрюваного в роботі на ворога: інформатор передавав до Росії локації Сил оборони та промислових об’єктів в Одеській області.
Про це повідомили сьогодні в управлінні СБУ в регіоні.
Фігурант – працівник одного з місцевих заводів хімічної галузі. За даними слідства, він передавав своїм знайомим-громадянам РФ координати критичної інфраструктури на території підприємства. Також «зливав» до країни-агресора детальну інформацію про місця базування та види озброєння підрозділів Сил оборони, які залучені до захисту промислового об’єкта.
Для комунікації зловмисник використовував закриті чати одного з месенджерів. Крім того, окремі відеофайли він супроводжував власними коментарями, в яких намагався дискредитувати українських захисників.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань).
Йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.
Заходи з викриття правопорушення проводили співробітники СБУ в Одеській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
В Одесі судитимуть власника пам`ятки архітектури та містобудування, відомої як особняк Гавсевича, а також керівника підприємства-підрядника. Їх звинувачують в руйнуванні будівлі.
На Одещині судитимуть начальницю управління Чорноморської міськради. В обвинувальному акті, переданому до суду, йдеться про одержання неправомірної вигоди ‒ «відкати» з підрядників за оплату виконаних робіт.
Сьогодні російські агресори вкотре атакували портову інфраструктуру Одещини, вдаривши протирадіолокаційною ракетою Х-31П з літака тактичної авіації в Чорному морі в напрямку одного з портів.
Контррозвідка Служби безпеки України викрила в Одесі ще одного ворожого агента, який діяв за завданням Головного управління Генштабу ЗС РФ (відомого як ГРУ).
Контррозвідка СБУ в результаті багатоетапної спецоперації затримала в Одесі ще одного російського агента. Він коригував російські повітряні атаки по місту та розвідував локації Сил оборони на території регіону.
Вищий антикорупційний суд заочно взяв під варту ексміністра охорони здоров`я, колишнього голову Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.
Військова контррозвідка Служби безпеки України викрила масштабну схему розкрадання бюджетних коштів в одному з окремих батальйонів морської піхоти ЗСУ на Одещині.
Керівника апарату одного з районних судів Одеси підозрюють в участі у шахрайській схемі заволодіння квартирами одиноких померлих містян. Про це повідомили сьогодні в Одеській обласній прокуратурі.
В Одесі правоохоронці затримали підозрюваних у шахрайстві – організатора та чотирьох членів злочинної групи, що спеціалізувалась на заволодінні нерухомістю.
Сьогодні колегія суддів Вищого антикорупційного суду (ВАКС) задовольнила клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) про зміну запобіжного заходу меру Одеси Геннадію Труханову.
Правоохоронці Одещини викрили групу підозрюваних у розкраданні бюджетних коштів у особливо великих розмірах. Йдеться про майже 4 млн. грн. Зловмисники «заробили» їх на будівництві амбулаторій сімейної медицини.
Прокурори Приморської окружної прокуратури Одеси скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього першого заступника гендиректора одного з медичних комунальних підприємств Одеської обласної ради.
Служба безпеки України зібрала доказову базу на ще одного колаборанта, який допомагає російським загарбникам на тимчасово окупованій частині півдня України.
Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Одещини за фактом шахрайства з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190 КК України).