На Одещині накладено арешт на «нову порцію» активів Оксани Марченко, дружини Віктора Медведчука. Йдеться про її акції в семи підприємствах припортової інфраструктури.
Про це повідомили сьогодні в СБУ.
Мова йде про корпоративні права в АТ «Ексімнафтопродукт», ПрАТ «Синтез Ойл», ПрАТ «Синтез Транзит», ТОВ «Укрлоудсистем», АТ «Одеснафтопродукт», ПрАТ «Чорноморський паливний термінал» та ТОВ «Альбіон Коммодітіз». Дружина Медведчука володіла частками у цих компаніях через низку офшорних структур.
Загальна вартість заблокованих активів становить майже 740 млн грн. Арешт відповідного майна убезпечить його від перереєстрації на підставних осіб і в подальшому дозволить передати на користь нашої держави, наголошують в Службі безпеки України.
Також зазначається, що ці компанії мають стратегічно важливе значення у транспортуванні пального та інших критичних вантажів через акваторію Чорного моря.
Нагадаємо, що Оксана Марченко є фігуранткою у справі про фінансування російських окупаційних угруповань. Слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).
Санкція статті передбачає покарання до 8 років тюрми.
Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.
Україна повернула під контроль так звані «вишки Бойка» – бурові газо- та нафтовидобувні платформи біля берегів тимчасово окупованого Криму в Чорному морі.
У ніч на 2 серпня російські терористи атакували Україну іранськими ударними безпілотниками типу «Shahed». Пуски здійснювались із трьох напрямків – Курськ, Приморсько-Ахтарськ (РФ), Чауда (тимчасово окупований Крим).
На Одещині за матеріалами Служби безпеки України накладено арешт на партію паливної сировини російського виробництва. Про це повідомили сьогодні в управлінні СБУ в Одеській області.
Минулої ночі російські терористи здійснили масовану атаку дронами та ракетами по Україні. На український південь ворог, намагаючись виявити і виснажити сили ППО, спершу спрямував кілька хвиль ударних безпілотників.
На Одещині зібрано 1,02 млн. тонн зерна. Аграрії регіону першими в Україні перетнули позначку у мільйон тонн. Про це повідомили сьогодні в обласній військовій адміністрації.
З початку жнив на Одещині аграрії намолотили вже майже 400 тис. тонн зерна. Середня врожайність на зараз становить 33,3 центнера з гектара. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
«Зернову угоду» розблоковано, вона продовжить свою дію до 18 липня. Про це повідомив сьогодні очільник Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.
«Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» - вебінар на таку тему провели фахівці Південного міжрегіонального управління (ПМУ) Державної служби з питань праці.
Увечері понеділка було відновлене живлення Одеси та Одеського району. Наразі Одесу заживлено за тимчасовими схемами, але до кінця тижня можливі невеликі обмеження, повідомила сьогодні НЕК "Укренерго".
25 тисяч тонн української пшениці до Кенії та 5 тисяч тонн до Ефіопії доставить балкер VALSAMITIS. У порту ️"Чорноморськ" вже йдуть роботи з завантаження, повідомила сьогодні Адміністрація морських портів України.
Україна глибоко стурбована деструктивними діями РФ, які призводять до затримки роботи "зернового коридору" Чорним морем та підривають Чорноморську зернову ініціативу загалом.
За минулий тиждень у рамках "Зернової ініціативи" 25 суден експортували з українських портів 1,1 мільйона тонн агропродукції до країн Африки, Азії та Європи.
Вперше за часів незалежності України порт Рені (Одеська область) залучив новий вантажопотік – цитрусові з Єгипту. Про це повідомила сьогодні Адміністрація морських портів України.